triangle

Nasi ludzie

Koncentracja na 100% satysfkacji z obsługi naszych Gości

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, spełniamy oczekiwania naszych Gości, poszukujących dobrego klimatu, by czuć się jak u siebie. Nasi Klienci oczekują czystości w apartamentach, dobrej jakości pościeli, wygodnych miejsc noclegowych, kompleksowego wyposażenia oraz bliskości do najpięknięjszych atrakcji w Trójmieście.

W odpowiedzi na pragnienia naszych Klientów przygotowaliśmy 5 apartamentów na Starówce w Gdańsku, 2 apartamenty w Sopocie i 1 apartament w Gdyni. Wszystkie one zostały kompleksowo wyremontowane  i wyposażone w nowe instalacje. Kompletnie wymieniliśmy wszystkie materiały, wraz ze ścianami, podłogami i sufitami. W efekcie prezentowane apartamenty to ponadstandardowe wykończenie i staranność wykonania, rzadko spotykana na rynku wynajmu krótkoterminowego. 

Dostarczamy naszym Klientom więcej niż apartament pod wynajem, dajemy mieszkanie, w którym chce się być.

Koncentracja wyłącznie na jednej lokalizacji w danym mieście, przyności ponadstandardowe korzyści, lepszy poziom oraganizacji i wyższy poziom obsługi Gości.

Summer&Winter Apartamenty w Gdańsku, Sopocie i Gdyni - więcej niż apartament pod wynajem, zaprojektowany i wykończony, w jakości, jak dla siebie.

 

triangle arrow Nasi ludzie

Zespół Summer&Winter

logos
triangle

Apartamenty

Poszukujemy, wykańczamy i zarządzamy apartamentami, pod wynajem krótkoterminowy w Sopocie i Gdańsku.

Kontakt

+48 789 390 675

summerwinterapartments@gmail.com