triangle

Nasza firma

Wynajmij apartament i poczuj się jak u siebie!

 

Projektujemy mieszkania z pasją, by stały się przyjemnym miejscem, w którym poczujesz się jak u siebie. Myślimy inaczej, chcemy by klient poczuł prawdziwą przyjemność ze spędzenia czasu, w wyjątkowym miejscu. Nasze apartamenty są przemyślane, w pełni wyposażone, położone w doskonałych lokalizacjach, z dodatkowymi usługami takimi jak sprzątanie, pranie, transport z lotniska. Zaprojektowane z największą starannością. Stąd powstała misja kompleksowego zarządzania wynajmem apartamentów w imieniu inwestorów oraz wynajmu apartamentów, z którego klient będzie w 100% usatysfakcjonowany, kompleksową obsługą i najlepszą relacją jakości do ceny.

Summer & Winter Apartamenty w Sopocie, Gdańsku i Gdyni – wynajmiemy apartament w najlepszych lokalizacjach, w ponadstandardowym wyposażeniu.

 

triangle winter triangle

Wartości jakimi się kierujemy

Najwyższy poziom obsługi klienta

Summer&Winter to zespół ludzi, którzy pielęgnują wartości takie jak szybkość w działaniu, elastyczność współpracy, racjonalne podejście do projektowania, dobra relacja jakości do ceny, kompleksowa obsługa, gwarancja partnerskiego podejścia do współpracy wynikająca z bezpośredniego zaangażowania właścicieli firmy, na każdym etapie współpracy.

Specjalizacja w apartamentach

Gwarancja jakości 

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która gwarantuje pełne kompetencje do realizacji wyspecjalizowanych usług w zakresie projektowania i przekształcaniu apartamentów w idealne miejsce do wynajmu krótkoterminowego, w oparciu o najlepszą kadrę z tego segmentu na rynku.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Obsługa od A do Z

Apartament zaprojektowany w sposób przemyślany

Summer&Winter to zespół wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze, od poszukania obiektu, koncepcji, projektu budowlanego, do generalnego wykonania, jak również kopleksowego zarządzania apartamentem. 

logos
triangle

Apartamenty

Poszukujemy, wykańczamy i zarządzamy apartamentami, pod wynajem krótkoterminowy w Sopocie i Gdańsku.